nou wgistereb zijn we terug gekomen om half 12 waren we thuis/.
VRIJDAG OM 14:30 kwamen we aan in het hotel . we hadden een rustige reis gehad . de bus kwam 5 min na we stonden te wachten en de trein ook . alyssa moest nodig plassen dus we gaan op station naar wc . ik weet dat ze erg zijn maar dit sloeg alles pfff . we zijn snel naar andere wc gegaan . de trein kwam 1 min er na al binnen . dus in de trein . 30 min in de trein en we kwamen al aan . we zijn naar de ah gelopen wat drinken en lekkers halen . daarna naar het hotel. we hebben daar kop thee gedronken en ze heeft even tekefilms gekeken . daarna zijn we naar stad gegaan we zijn lekker wezen shoppen leuke kleren gekocht . toen het 5 uur was zijn we naar mac gelopen . dus lekker mac donalds op . we hebben nog in haar favo winkel rondgelopen. hier kan madam uren in winkelen in de v&d . toen het 8 uur was zijn we terug gelopen naar de hotel . ze is in bad geweest en mama ook daarna . lekker in pyama en ze heeft haar verrassing uit gepakt . het hotel had al mooi neer gezet en ze vond het super mooi ze vond gek dat haar naam er op stond . ze heeft lekker met boekje gespeeld en met hello kitty huisje . we zijn laat gaan slapen :bloos hahah maar ja voor x moet kunnen . ze wilde niet gaan slapen tot ik ging slapen haha.
ZATERDAG : we zijn lekker gaan ontbijten beneden . lekker uitgebreid gegeten . even terug naar de kamer en lekker gaan shoppen . we hebben weer leuke dingen gekocht . we zijn rond 2 uur terug naar de hotel gelopen om even te rusten . daarna zijn we naar markt gelopen helaas was die verhuisd voor tijdelijk dus waren we pas laat bij de markt en mama is al geen held om dingen te vragen of zo . dus was voor mij grote stap . maar het is ons allemaal gelukt .daarna naar vd om daar te eten . we zijn daarna lekker naar hotel gelopen en waren om 6 uur terug in hotel . toen weer lekker in bad en douche . daarna hebben we spelletje gedaan we hadden hello kitty doolhof gekocht bij v&d . en toen hebben we samen gooische vrouwen gekeken . we zouden eigenlijk naar bioscoop gaan maar ze wilde perse die film zien zei al dat we hem op dvd hebben en dat we hem eventuweel ook kunnen opnemen . maar ze wilde perse die film zien dus we hebben die film gekeken met wat snoepjes .
zondag weer lekker gegegeten de spullentjes ingepakt en gewacht tot papa ons kwamen halen . ze dacht dat we weer met trein gingen maar door veel te veel bagage heb ik gezegd lekker met de auto had nu 2 reistassen en 2 grote plastic tassen met alles wat we geshopt hebben dan zat haar koffer vol met nieuwe spullentjes en nog een rugzak plus los doos speelgoed . dus was veel te veel om mee trein in en bus te nemen haha . en met mij breuk lukt dit niet echt makkelijk .
nou dit was ons weekendje weer . was erg gezellig al zaten we zaterdag in vd beetje te huilen omdat papa een mooie foot van nathan en joshua doorstuurde haha. ze kreeg tranen en zaterdag avond zegt ze mama ik mis nathan en joshua haha zo lief . ik heb beide zo gemist en ik kan zo lachen met nathan dat mis je gewoon als je een dag weg bent . gisterenavond weer lekker samen gegeten als gezinnetje en dan is ie zo bijdehand nathan zo schattig gewoon . dat miste ik echt van hem .
reacties (0)